Loading…

Graniti vazhdon lojën me Fifin i thotë se është me fat që po e njeh

  • 29/10/2021 | 10:06

Graniti vazhdon lojën me Fifin i thotë se është me fat që po e njeh

Graniti javën e kaluar e tha hapur se për Fifin nuk ndjen asgjë më shumë se shoqëri.

“Të shoh vetëm si shoqe, e motër, por nuk shoh se mund të ketë diçka më shumë, të dua shumë por vetëm si motër”, ishte deklarata e Granitit, e cila realisht e bëri për spital Fifin.

Por, pavarësisht kësaj deklarate, ai në spekaklin e së martës ishte sërish i paqartë në atë që tha për raportin me këngëtaren, sa që opinionisti Arbër Hajdari u shpreh se ish-futbollisti në 5 minuta i ndrron 17 deklarata.

Derisa në një bisedë të bërë, Graniti në një moment i thotë Fifit se është me fat dhe i lumtur që e njeh.

“Jam me fat që të njoh”, thotë Graniti.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë