Loading…

Graniti vazhdon të ia shpreh dashurinë Fifit: Ka diçka të veçantë tek ty

  • 14/10/2021 | 19:09

Graniti vazhdon të ia shpreh dashurinë Fifit: Ka diçka të veçantë tek ty

Dyshja që ra në syrin e kamerës më së shumti dhe që u vëzhguan më së shumti janë, Fifi dhe Graniti.


Pas natës që i bëri surprizën Grantiti ku i kishte rregulluar shtratin me qirinjë e trëndafile sot kanë realizuar një bisedë në lidhje si qëndrojnë tani pas gjykimeve për Granitin se po shtiret kinse e pëlqen Fifin vetëm sa për vëmendje.

Në një bised të realizuar në dhomën e gjumit, Graniti thotë: “Jo, unë s’kam hy në krahë të askujt këtu, e kam personalitetin tim”.

Derisa edhe Fifi e e shpreh se e mendon të njëjtën gjë por që i ka pasigurit e saj sepse nuk është një femër që mendon se Granitin e tërheqin.

Graniti bëri ‘deklaratën’ shumë të papritur duke i thënë se: “Mu më pëlqen si je kshtu ke diçka të veçantë që se kanë tjerat, s’është asgjë pamja kur je brenda bosh”.

Dhe ato momente përqafohen duke lënë shumë për të treguar me këto që kanë rrëfyer por mbetet për të parë se çfarë do të ndodh me dyshen.

Videot KËTU

*Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë