Loading…

Gratë ‘çmenden’ pas këtij lloji të burrave

  • 22/05/2022 | 11:59

Gratë ‘çmenden’ pas këtij lloji të burrave

Për meshkujt duket e pamundur të kuptojnë logjikën e femrave.


Kjo është arsyeja pse është e vështirë të imagjinohet se si do të dukej një mashkull ideal, i aftë për të fituar zemrën e çdo gruaje.

Sens humori

Një shaka e zgjuar dhe e mirë mund të jetë e mirë për të thyer akullin. Por mos bëni shaka për gjithçka dhe mos e teproni. Ju thjesht do të bëheni një kloun dhe asgjë tjetër. Një sens i mirë humori lidhet me një nivel të lartë inteligjence dhe femrat e duan atë.

Romantikët

Nëse jeni një shpirt romantik, femrat do ta duan atë. Kjo është arsyeja pse ata ndihen të dashur dhe të sigurt.

Sjellje të mira

Kjo është një nga gjërat më të rëndësishme, sepse çdo gjë më pak se kaq ose e kundërta e saj do të ishte e barabartë me përfundimin e çdo marrëdhënieje. Nuk ka shumë zotërinj të vërtetë, kështu që nëse jeni 10% e asaj që ishte normë, ju keni arritur jackpot-in.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë