Loading…

Gratë që e bëjnë këtë të paktën një herë në javë kanë një jetë seksuale më të mirë

  • 10/06/2021 | 21:42

Gratë që e bëjnë këtë të paktën një herë në javë kanë një jetë seksuale më të mirë

Seksi, më në fund ka pushuar së qeni një temë tabu, transmeton Gazeta Metro.


Disa njerëz kanë një marrëdhënie, kështu që ata kanë mundësinë ta praktikojnë seksin më shpesh. Nga ana tjetër, nuk duhet të jetë rregull dhe kjo varet nga marrëdhënia. Në çdo rast, pavarësisht nëse jeni beqar apo leni në lidhje me dikë, ekziston një hile për të rritur numrin e aktiviteteve seksuale, dhe në fakt është shumë e thjeshtë.

E tëra çfarë ju duhet të bëni është të “rregullohu” pak. Mund të tingëllojë budallallëk në shikim të parë, por mendoni për këtë. Nëse rregulloheni, parfumoheni, rregulloni flokët, do të ndiheni shumë më joshëse dhe tërheqëse, dhe të gjithë e dimë se vlen edhe rregulli “kur e doni veten, i doni të tjerët”.

Pra, të paktën një herë në javë, bëhuni gati si të shkoni në një darkë shumë të rëndësishme, dhe jeni më se gati për të kaluar një seks të paharruar dhe shumë të zjarrtë./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë