Loading…

Gratë shqiptare shkojnë në treg dhe vjedhin pa pikë problemi |VIDEO

  • 27/08/2018 | 15:52

Gratë shqiptare shkojnë në treg dhe vjedhin pa pikë problemi |VIDEO

Dy gra në një treg në Tiranë janë filmuar duke vjedhur pa e ditur që janë të vëzhguara nga kamera, transmeton gazetametro.net.


Në video ato shihen duke e vështruar terrenin posht dhe duke u ruajtur nga shitësi, e më pas i vjedhin bananet dhe i fusin në çantën e tyre.

Ndërsa, videoja e postuar në rrjetin social Instagram është shikuar më shumë se 220.000 herë dhe ka marrë kritika të shumëta. /gazetametro.net

https://www.instagram.com/p/BmMNNSiHnlZ/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë