Loading…

Greenwood shënon gol me gërshërë kundër Young Boys

  • 08/12/2021 | 21:26

Greenwood shënon gol me gërshërë kundër Young Boys

Manchester United ka shënuar golin e parë kundër Young Boys.


Goli ka ardhur në minutën e nëntë të ndeshjes dhe ishte një gol i bukur i Mason Greenwood.

Luke Shaw bëri një krosim të bukur derisa atë e shfrytëzoi për mrekulli Greenwood për të shënuar një gol të bukur me gërshërë.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë