Loading…

Grenell nga Prishtina: Kosova ka energji të madhe, mund ta ndjeni

  • 10/11/2021 | 13:14

Grenell nga Prishtina: Kosova ka energji të madhe, mund ta ndjeni

Ish-emisari i Shteteve të Bashkuara të Amerikës për dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, Richard Grenell, ka mbërritur në Kosovë, ai ka shpërndarë fotografi nga Prishtina, përcjellë Gazeta Metro.


Grenell ka publikuar në rrjetet Sociale fotografi nga Prishtina. Që lenë të nënkuptoj që ai po qëndron në Kosovë.

“Ka energji të madhe në Kosovë, mund ta ndjeni”, ka shkruar Grenell.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by richardgrenell (@richardgrenell)

Ai dje bëri të ditur se po qëndron në Shqipëri, duke publikuar disa fotografi nga Tirana,  të cilin tha se amerikanët duhet ta vizitojnë Shqipëri.

“Amerikanët duhet ta vizitojnë Tiranën. Njerëzit janë të mahnitshëm”, ka shkruar ai./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë