Loading…

Grersa Behluli publikon fotografinë në muajin e 9’të të shtatzënisë

  • 11/11/2021 | 18:31

Grersa Behluli publikon fotografinë në muajin e 9’të të shtatzënisë

Këngëtarja po bëhet nënë për herë të parë.


Gresa Behluli ndërkohë ka publikuar imazhe me barkun e rrumbullakosur, shkruan lajmi.net.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram postoi fotot teksa shihet e veshur me një fustan me ngjyrë të bardhë.

“9 muaj shtatzënë”, ka shkruar në përshkrimin e postimit e cila edhe mori urime të shumta nga ndjekësit.

Kujtojmë se, Gresa u martua në vitin 2019.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gressa Behluli (@gressabehluli)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë