Loading…

Gresa Pallaskës i del pak gjoksi, të gjithë sytë tek ajo

  • 02/11/2022 | 08:05

Gresa Pallaskës i del pak gjoksi, të gjithë sytë tek ajo

Aktorja Gresa Pallaska ka vite që është e angazhuar në serialin “Çka ka shpija”, serial ky që i ka ndërruar disa shtëpi televizive.


Gresa, një nga aktoret më të mira në vend, luan rolin e “Rabijes”, gruas së Xhekut.

Shikuesit, nuk fokusohen vetëm në lojën e aktores së mirënjohur, por edhe në stilin e saj, fustanet e bukur që vesh në çdo episod.

Fustani i fundit i “Rabijes”, duket pak më i guximshëm, pasi nxjerr në pahë pjesën e bustit të saj, si gjithmonë, Gresa po shkëlqen!./kosovarja

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë