Loading…

Griezmman mori vëmendjen e të gjithëve, shënoi gol nga korneri

  • 24/10/2022 | 08:52

Griezmman mori vëmendjen e të gjithëve, shënoi gol nga korneri

Atletico Madridi shënoi fitore në udhëtim te Real Betisi, në ndeshjen e vlefshme për javën e 11-të në La Liga.


Skuadra e drejtuar nga Diego Simeone fitoi me rezultatin 1:2.

Më meritori për këtë ishte Antoine Griezmann, i cili shënoi të dy golat e fitores.

Goli i parë i shënuar nga francezi në minutën e 54-të mori vëmendje më të madhe.

31-vjeçari shënoi nga një pozitë që rrallëherë shënon dikush tjetër, nga korneri.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë