Loading…
Gruaja e Daut Haradinajt, shfaqet tejet tërheqëse në foton e fundit |FOTO
  • 09/08/2018 | 10:55

Gruaja e Daut Haradinajt, shfaqet tejet tërheqëse në foton e fundit |FOTO

Lola Haradinaj, gruaja e deputetit të AAK-së Daut Haradinaj, është njëra ndër figurat më të komentuara në vendin tonë.


Ajo shumë shpesh poston foto me bashkëshortin dhe fëmijët, mirëpo kësaj radhe në rrjetin social Instagram ka publikuar një foto të sajën ku shihet me një fustan shkurtër me ngjyrë të kuqe, transmeton gazetametro.net

“Është e gjithë rreth të kuqës” ka shkruar ajo bashkëngjitur fotos.

Lola në Instagram poston edhe foto nga jeta e saj e përditshme dhe nga udhëtimet e ndryshme, ndërsa gjithmonë kujdeset që të duket bukur.

Kujtojmë që Lola Muçaj-Haradinaj është motra e moderatores dhe bashkëshortes së kryeministrit, Anita Muçaj-Haradinajt. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë