Loading…

Gruaja e dëbon nga shtëpia George Clooney: Kjo është arsyeja

  • 15/09/2020 | 19:47

Gruaja e dëbon nga shtëpia George Clooney: Kjo është arsyeja

Aktori George Clooney dhe partnerja e tij, 16 vjet më e re Amal Clooney shpesh janë subjekt i mediave të huaja për shkak të marrëdhënies së tyre plot mosmarrëveshje, transmeton Gazeta Metro.


Çifti thuhet se kishte probleme martesore për disa kohë, dhe gjithçka filloi kur ata duhej të vendosnin se ku të jetonin, kur binjakët trevjeçarë duhet të shkonin në shkollë, të vazhdonin në Los Angeles ose të transferoheshin në Londër.

Mediat lokale vazhdimisht supozojnë se të dy do t’i japin fund martesës për shkak të mosmarrëveshjeve të shpeshta dhe siç raportojnë tani, duket se me të vërtetë i erdhi fundi, sepse Amal e dëboi aktorin nga shtëpia pasi ai nuk donte edhe një fëmijë tjetër.

Çifti dyshohet se u grindën ashpër, sa që Clooney u largua menjëherë nga shtëpia ku ata jetojnë aktualisht dhe nuk kanë qenë së bashku për gati një muaj./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë