Loading…

Gruaja e dehur arrestohet pasi dridhet para policit e thotë fjalë të pista

  • 27/03/2019 | 13:52

Gruaja e dehur arrestohet pasi dridhet para policit e thotë fjalë të pista

Një grua e dehur është arrestuar pasi provonte që të dridhej para policit përderisa ai po e arrestonte, transmeton Gazeta Metro.


Gruaja që ishte veshur me pantoll të zinjë e xhaketë dhe me qantë pink morri gjobë prej 90 dollarë dhe e kaloi natën në burg për shkak të sjelljeve të saj.

Ajo fillon të bisedojë me oficerin në Uells dhe i kërkon atij të “vijë” përpara se të kërcen përpara tij.

Polici e shtynë përpara kur ajo fillon të kërcej. Ajo mund të dëgjohet duke thënë: ‘Jo unë jam duke pritur që ju të më arrestoni’, para se të vazhdonte kërcimin, ndërsa shikuesit qeshnin.

Më pas gruaja fillon të dridhë të pasmet  e thotë fjalë të pista dhe kjo e shtyn policin që ta arrestojë duke filluar ta paralajmerojne se eshte e arrestuar pasi është e dehur dhe bën sjellje të pahijëshme.

Ajo u lirua mëngjesin e ardhshëm me një njoftim penal të caktuar prej £ 90.”

Ky klip u postua në Facebook në natën e premte dhe u filmua nga 17-vjeçari Liam Sammars.

Liam, nga Risca, afër Newport, Gwent, tha: “Unë isha në dyqanin e shokut tim dhe ajo ishte me të vërtetë e dehur, ajo po sillej pa hijëshëm duke shkuar deri tek njerëzit në dyqanin e qebapeve./gazetametro.net

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë