Loading…
Gruaja e Icardit ‘fyt më fyt’ me kunatën përsëri
  • 19/04/2019 | 20:05

Gruaja e Icardit ‘fyt më fyt’ me kunatën përsëri

Famëkeqja Wanda Nara i përgjigjet kunatës së vet e cila e quajti shtrigë e tha se do të qëndrojnë në Milano edhe vitin tjetër, transmeton Gazeta Metro.


Sa herë shfaqet në media bëhet lajm e edhe këtë herë kontraverzja Wanda Nara bëhet protagoniste pas intervistës në emisionin “Verissimo” që do të shaqet nesër, flet për bashkëshortin e saj Mauro Icardin dhe të ardhmen e tyre, por edhe për kunatën e vet.

Për sulmuesin e Internazzionale’s Mauro Icardi tha se ai do të vazhdoj të shënoj gola dhe se është ai është i forti familjes. Tash gjërat janë qetësuar dhe ne do të jemi këtu edhe vitin e ardhshëm. Ai gjithmonë ka pasë marrëdhënie të mirë me të gjithë dhe është shumë i afërt me njerëz, tha Wanda Nara.

Ndërsa për kunatën e vet Ivana Icardi’n tha se ajo e ka gjetur një mënyrë që të bëhet protagoniste dhe të jetë në qendër të vëmendjes, kjo e fundit e kishte quajtur shtrigë Wanda’n dhe se e kishte mashtruar vëllaun e saj. Wanda tha se unë nuk jam shtrigë dhe se ajo ishte në shtëpinë tonë një muaj më parë dhe e mirëpritëm atë dhe të dashurin e saj./gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 25/08/2019 | 15:17
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë