Loading…

Gruaja e Xhakës reagon pas fitores së Zvicrës ndaj Serbisë

  • 03/12/2022 | 15:02

Gruaja e Xhakës reagon pas fitores së Zvicrës ndaj Serbisë

Zvicra ka eliminuar Serbinë dhe ka siguruar kualifikimin në fazën tjetër në Botërorin që është duke u mbajtur në Katar.


Pas kësaj fitore ka pasur reagime të shumta e një nga to është edhe Leonita gruaja e Granitit Xhakës, i cili u shpallë dhe lojtari më i mirë i lojës.

“Lojtari i ndeshjes. Shumë krenare me ty”, shkroi ajo në profilin e saj në Instagram.

Helvetikët triumfuan 3:2 ndaj Serbisë, duke u kualifikuar në 1/8 e finales së Kupës së Botës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë