Loading…

Gruaja heq pantallonat në plazh gjatë raportit të lajmeve live

  • 09/07/2020 | 22:26

Gruaja heq pantallonat në plazh gjatë raportit të lajmeve live

Gruaja pa dashje gjatë transmetimin live heq pantallonat në plazh, korrespondentja CNN ndërmori veprime të shpejta për ta bllokuar pamjen.


Një grua në plazh u kap në kamerë duke tërhequr pantallonat e saj dhe duke bërë nevojat e saj ndërsa një gazetare po raportonte drejtpërdrejt në një plazh në Los Angeles, transmeton lajmi.net.

Korrespondentja kombëtare e CNN, Sarah Sidner duhej të ndërmarrë veprime të shpejta për të bllokuar gruan jashtë pamjes, ndërsa ajo po fliste mbi rastet me koronavirus në SHBA.

Pa e kuptuar konfigurimin e kamerës, gruaja heq pantallonat e saj dhe duket se defekton.

Sara dukej se kishte marrë një mesazh nga ekuipazhi përmes veshit të saj dhe shihet duke lëvizur pak në të djathtë të saj ngadalë për të mbuluar gruan nga kamera.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë