Loading…

Gruaja nga Fushë-Kosova e rrah burrin me kabllo: E bën për spital

  • 01/12/2020 | 10:00

Gruaja nga Fushë-Kosova e rrah burrin me kabllo: E bën për spital

Një burrë nga Fushë-Kosova ka pranuar tretman mjekësor, pasi që dyshohet se është rrahur nga gruaja e tij, shkruan Gazeta Metro.


Policia përmes raportit 24 orësh bën të ditur se rasti është lajmëruar dje rreth orës 09:00.

Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt.

Njoftimi i plotë:

Ankuesi mashkull kosovar raporton se pas një mosmarrëveshje me bashkëshorten e tij, të dyshuarën femër kosovare, e njëjta e kishte sulmuar fizikisht viktimën duke e goditur me një kabllo. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected].net
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë