Loading…

Gruaja nga Fushë Kosova rrah burrin, arrestohet

  • 06/04/2017 | 11:02

Gruaja nga Fushë Kosova rrah burrin, arrestohet

Në Fushë Kosovë është arrestuar një grua e cila ka sulmuar fizikisht bashkëshortin e saj.


Bashkëshorti si pasojë e lëndimeve që ka marrë nga gruaja e tij është dërguar në QKUK për trajtim të nevojshëm mjekësorë.

Në raportin e policisë nuk tregohet për shkaqet që kanë ardhur deri tek ky sulm.

Ndërkaq, e dyshuara pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë