Loading…

Gruaja nga Meksika sfidon nënat shqiptare, gjuan me shapkë në distancë prej 30 metrash

  • 25/01/2019 | 18:46

Gruaja nga Meksika sfidon nënat shqiptare, gjuan me shapkë në distancë prej 30 metrash

Një video e një gruaje nga Meksika është bërë hit në rrjetet sociale, teksa shihet një grua e cila gjuan vajzën e saj me shapkë, trasnmeton Gazeta Metro

Gruaja, që është nëna e vajzës shfaqet duke vrapuar në rrugë, që të ndjek vajzën e saj, e cila u largua nga një ngjarje familjare, duke e qëlluar atë me shapkë në një distancë prej 30 metrash. Pas kësaj videoje kanë filluar edhe krahasimet qesharake mes nënave shqiptare me ‘papuqe’.

Nga goditja intensive e shapkës, vajza rrëzohet në tokë. Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë