Loading…

Gruaja nga Prizreni raporton burrin në Polici, burri im kreu marrëdhënie me mua pa dëshirën time

  • 11/12/2021 | 08:51

Gruaja nga Prizreni raporton burrin në Polici, burri im kreu marrëdhënie me mua pa dëshirën time

Një grua në Prizren ka raportuar burrin e saj në Polici, pasi që sipas saj i dyshuar ka kryer marrëdhënie me të pa dëshirën e saj, shkruan Gazeta Metro. 


Dje rreth orës 12:30, në Prizren viktima femër kosovare ka informuar se bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull kosovar ka kryer marrëdhënie me të, pa dëshirën e saj. I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Rasti është duke u hetuar.

Policia këtë rast e ka cilësuar si dhunim. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë