Loading…

Gruaja provon të gjuaj me pushkë, por i ikën nga duart (Video)

  • 06/03/2017 | 23:48

Gruaja provon të gjuaj me pushkë, por i ikën nga duart (Video)

Një grua, e cila po shijonte një ditë prove në poligonin e qitjes është bërë e famshme, jo për shënjestrën e saj, por për një incident tepër qesharak.


Në video, e cila është parë nga mijëra persona, gruaja dallohet me një pushkë gjahu në dorë dhe në momentin që ajo qëllon arma i ikën nga dora. Sa është qesharake mund të përfundonte me ndonjë pasojë.

Fatmirësisht pas kurrizit të saj nuk kishte asnjë person që mund të lëndohej./gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?v=VdRL1O328EM

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë