Loading…

Gruaja që dyshohet se u vra mizorisht nga burri i saj me sëpatë, ishte arsimtare në shkollën fillore ‘Dardania’

  • 25/11/2022 | 11:15

Gruaja që dyshohet se u vra mizorisht nga burri i saj me sëpatë, ishte arsimtare në shkollën fillore ‘Dardania’

Izet Godeni dyshohet se e ka vrarë mizorisht gruan e tij, Sadije Godenin mëngjesin e sotëm në Prishtinë.


Krimi brenda familjes ndodhi mëngjesin e së premtes në rrugën “Mark Isaku” në Prishtinë.

Sadija ishte arsimtare e gjeografisë në shkollën fillore “Dardania” në Prishtinë.

“Sot, rreth orës 04:40, në Stacionin Policor Qendra, është paraqitur personi i lartcekur, i cili dyshohet se ka privuar nga jeta bashkëshorten e tij, tani të ndjerën S.G. (1959), me një mjet të mprehtë (sëpatë), në shtëpinë e tyre, në Rr. “Mark Isaku” në Prishtinë”, thuhet në njoftimin e prokurorisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë