Loading…

Gruaja rrah burrin në Prishtinë pas një mosmarrëveshjeje

  • 28/05/2017 | 12:42

Gruaja rrah burrin në Prishtinë pas një mosmarrëveshjeje

Policia e Kosovës, në raportin 24 orësh, ka bërë me dije se dje në Prishtinë, në orën 14:00, është raportuar për dhunë në familje.

“Viktima mashkull K-Shqiptar ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga bashkëshortja e tij e dyshuara femër K-Shqiptare. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor”, thotë Policia.

Me urdhër të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë