Loading…

Gruaja tronditet nga ajo çfarë sheh para derës së shtëpisë: Dy aligatorë të mëdhenj duke u përleshur

  • 08/07/2020 | 11:56

Gruaja tronditet nga ajo çfarë sheh para derës së shtëpisë: Dy aligatorë të mëdhenj duke u përleshur

Goditja në derën e Susan Geshel në 6 të mëngjesit e kishe befasuar atë, por më shumë e kishte tronditur kur pa se çfarë po fshihej pas dere, transmeton Gazeta Metro.


Kur hapi derën, përpara saj u shfaqnë dy aligatorë me rreth 7 metra të gjatë, që po luftonin te shtëpia e saj.

Ajo pa pjesët e njërit nga aligatorët në dritaren e saj, derisa tjetri kishte hapur gojën. Ajo që e frikësoi më shumë ishte kur njëri nga aligatorët vendosi nofullat e tij në trupin e tjetrit. Geshel kapi momentin në video dhe e postoi në Facebook, përpara se ta thërriste burrin e saj, Joe. /gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë