Loading…

Grujic si Ronaldo, shikoni festimin pasi mposhti Neuer duke e dribluar 

  • 17/08/2019 | 09:30

Grujic si Ronaldo, shikoni festimin pasi mposhti Neuer duke e dribluar 

Një gol i ardhur pas shpine. Hertha e Berlinit realizoi dy herë ndaj Bayern Munich, transmeton Gazeta Metro.


Teksa goli i dyte erdhi me autor Grujic, që pasi mori top pas krahëve arriti të shmangte edhe portierin Neuer dhe ta depozitonte në rrjetë duke festuar më pas si Cristiano Ronaldo.

Por, gafa e Pavard që po “flinte gjumë” te ky aksion mbetet e tmerrshme./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë