Loading…

Grushta në Kuvendin e Shqipërisë (Video)

  • 17/11/2016 | 15:01

Grushta në Kuvendin e Shqipërisë (Video)

Tre herë janë ndërprerë punimet e sotme në Kuvendin e Shqipërisë pasi që seancva u shoqërua me debate të shumta dhe të ashpra.

Kur radha për të marrë fjalën i erdhi ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj, ishin deputetët e opozitës të cilët iu drejtuan foltorës duke mos dashur ta lejojnë fjalimin e tij.

Në një pamje që ka kapur Top Channel, duket se deputeti demokrat Edi Paloka ka goditur ministrin Beqaj.

Pas kësaj drejtuesit e seancës kërkuan pushim prej pesë minutash.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë