Loading…

Grushte, shqelma e kapje për flokë: Bëhen ‘llom’ mes vete dy femra në Fushë Kosovë

  • 08/12/2021 | 23:08

Grushte, shqelma e kapje për flokë: Bëhen ‘llom’ mes vete dy femra në Fushë Kosovë

Para pak minutash ka ndodhur një rrahje në mes disa vajzave në Fushë Kosovë, shkruan Gazeta Metro. 


Në videon e publikuar nga shihen vajzat duke u rrahur me grushte e shkelma.

Ato janë kapur edhe për flokë.

Ende nuk dihet arsyeja që i shtiu të rejat të bëjnë këso skena në rrugë.

Më poshtë keni pamjet. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë