Loading…

Guardiola e do Schickun në ekip

  • 29/12/2021 | 20:17

Guardiola e do Schickun në ekip

Man City është duke e monitoruar yllin e Leverkusen, Schick, i cili duket se është i preferuari i Pep Guardiolës.


City është duke vuajtur për një qendërsulmues pasi Aguero është larguar dhe Guardiola është vënë në kërkim të një zëvendësuesi të tij.

Për Schick, janë duke u interesuar edhe Tottenham e Ëest Ham, i cili ka shkëlqyer në Bundesliga këtë edicion, duke shënuar 16 gola deri më tani.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë