Loading…
Habit Nora Istrefi: Ha ç’të më dalë para! Mos më shihni për këtë verë |FOTO
  • 23/07/2018 | 17:57

Habit Nora Istrefi: Ha ç’të më dalë para! Mos më shihni për këtë verë |FOTO

Këngëtarja Nora Istrefi ka treguar se kjo periudhë vere është aq e ngjeshur për të dhe bashkëshortin Robert Berisha, saqë s’kanë kohë as të ushqehen.


Në një intervistë për edicionin veror të ABC News, ajo u kërkoi fansave që të mos presin ta shohin elegante këtë verë:

@fioralbakryemadhi

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

“S’kam kohë të merrem me palestër as ushqime të shëndetshme. Mos më shihni për këtë verë, ha c’të më dalë të para. Jemi akoma të dhënë pas palestrës, por jo për sezon vere”, u shpreh Nora.

🎤 @duplexclub @drilonfurra

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Sa i përket performancës së motrës Era Istrefi në finalen e Botërorit, Nora tha se mburret me të:

As nje gote 😀 /SOT NE ORA 18:00 ❤ @mixeyofficiali

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

“Era na ka bërë krenarë gjithë shqiptarëve me performancën e finales së futbollit, e do të ketë më shumë mundësi e dyer të hapura. Jam e lumtur për Erushin tim, që e dua shumë dhe kam qejf ta shoh aty ku e meriton, në majën e top listave”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë