Loading…

Habit notarja e njohur: Me gotën e lëngut mbi kokë noton dhe dhuron spektakël

  • 04/08/2020 | 21:14

Habit notarja e njohur: Me gotën e lëngut mbi kokë noton dhe dhuron spektakël

Notarja me famë botërore, Katie Ledecky, vitet e fundit ka qenë kampione absolute në garat me not. Këtë ajo e ka dëshmuar dhe me anë të një video të publikuar në aplikacionin “Tik Tok”, ku ka shpalosur të gjithë talentin e saj.


Katie është shfaqur duke bërë not, ndërsa mbi kokë mbante një gotë lëng. Me gotën mbi kokë kampionia olimpike ka përshkruar të gjithë pishinën 50 metra të gjatë. Ajo që bie në sy është fakti se si ajo ka arritur të mbajë ekuilibrin dhe ta kalojë me sukses këtë sfidë.

“Ndoshta një nga gjërat më të mira të karrierës sime”, shkroi Katie krahas videos së publikuar.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë