Loading…

Habitet Fifi, tregon të brendshmet para kamerave

  • 06/11/2021 | 12:03

Habitet Fifi, tregon të brendshmet para kamerave

Këngëtarja nuk ka qenë e kujdesshme para kamerave.

Semi ishte ajo e cila u përlot teksa ngushëllohej nga Monika dhe Fifi.

Të tria banoret ishin ulur ndërsa Fifit iu dalluan të brendshmet mbase nga pakujdesia e saj.

Kujtojmë se, mbrëmë Fifi dhe Graniti u dakorduan se nuk do e ngacmojnë më njëri tjetrin pas nuk mund të ketë asgjë mes tyre se miqësi.

Theksojmë po ashtu se në edicionin e mbrëmshëm ish e dashura e Granitit i ka shkruar një letër duke i thënë se të qëndroi ai i vërteti dhe të mos ndikohet nga askush.

VIDEO

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë