Loading…

Hadërgjonaj i gatshëm për Kosovën, konfirmon ftesën e Challandesit

  • 04/03/2021 | 16:10

Hadërgjonaj i gatshëm për Kosovën, konfirmon ftesën e Challandesit

Ylli i Kosovës, Florent Hadërgjonaj ka konfirmuar se ka pranuar ftesën e Bernard Challandes.


Në ditët në vijim, pritet që FFK-ja të zbulojë listën e plotë të Kosovës me ‘prurjet’ e reja për ndeshjet e marsit.

Por, Hadërgjonaj përmes një postimi në Facebook konfirmoi ftesën për ndeshjet e marsit.

“Kosova NT: Lituania, Suedi, Spanja”, shkroi ai.

⚽️MARCH⚽️

🛡 Kasimpasa : Trabzonspor🏠,Antalyaspor ✈,Konyaspor 🏠Gençlerbrigi✈.

🇽🇰 Kosovo NT: Lithuania🏠, Sweden🏠, Spain✈

Posted by Florent Hadergjonaj on E mërkurë, 3 Mars 2021

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
marketing[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë