Loading…

Hahn të enjten në Beograd

  • 06/06/2017 | 14:24

Hahn të enjten në Beograd

Komisari evropian për Zgjerim dhe politika të fqinjësisë Johanes Hahn do të qëndrojë të enjten për vizitë zyrtare në Serbi.
Ai, siç është paralajmëruar, do të marrë pjesë në konferencën rajonale për investime.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë