Loading…

Hajdutët vjedhin çantën brenda një veture: Atë që gjetën brenda saj ishte e papritur

  • 14/10/2019 | 15:34

Hajdutët vjedhin çantën brenda një veture: Atë që gjetën brenda saj ishte e papritur

Një admirues I zvarranikëve, I cili po mbante me vete një qantë të mbushur me gjarpërinj, e la atë në veturën e tij gjatë kohës që ai ishte duke bërë një prezentim në bibliotekë. Por çantës I ndodhi e papritura, ajo u vodh nga disa njerëz të cilët nuk e kishin idenë se çfarë kishte brenda saj, transmeton Gazeta Metro.


Brian Gundy, i cili ushqen dhe shet zvarranikë përmes biznesit të tij, For Goodness Snakes, kishte dhënë një prezantim në Bibliotekën Martin Luther King në qendër të qytetit San Jose të Shtunën dhe e la çantën e tij në një garazh parkimi për të marrë makinën e tij.

Kur u kthye, ai e pa që çanta e cila përmbante tre pitona dhe një hardhucë Brenda, ishte zhdukur.

Dy nga gjarpërinjtë më vonë u gjetën në një depone, por Gundy ishte I shqetësuar për zvarranikët e tjerë dhe fatin e tyre.

Ai ka bërë një raportim në polici, dhe pret ndihmë nga ta ose nga publiku që ta gjejnë atë çantë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë