Loading…

“Hajduti frikacak” futet në një market në Vushtrri për plaçkitje, por e kthen mbrapsht pronarja

  • 06/12/2021 | 21:37

“Hajduti frikacak” futet në një market në Vushtrri për plaçkitje, por e kthen mbrapsht pronarja

Një market në Vushtrri të dielën mbrëma ishte cak i një grabitësi.


Aty hyri personi i maskuar që nën kërcënimin e armës ua kërkoi të gjitha paratë që i kishin në arkë.  Por, këtë veprim nuk e bëri pronarja e lokalit që në ato momente ishte bashkë me vajzën 8-vjeçare.

Kur kjo e fundit filloi të bërtiste, i dyshuari iku nga vendi i ngjarjes.

Këto informacione i posedon edhe policia që po e heton rastin e cilësuar si “Grabitje në tentativë”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë