Loading…

Hajnat i hyjnë në shtëpi, ia vjedhin armën me leje dhe modemin e WiFi’së

  • 17/06/2021 | 09:12

Hajnat i hyjnë në shtëpi, ia vjedhin armën me leje dhe modemin e WiFi’së

Një rast vjedhjes ka ndodhur në fshatin Slivovë të Ferizajt më 10 qershor.


Ankuesi mashkull ka raportuar në polici se persona të panjohur kishin depërtuar brenda shtëpisë së tij duke hapur me forcë një dritare.

Bazuar në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës, ankuesi ka raportuar se i është vjedhur një pistoletë për të cilën posedonte leje për armëmbajtje.

“Sipas ankuesit, të dyshuarit kanë vjedhur DVR-in e kamerave dhe modemin e Wi-Fi”, thuhet në raportin e PK-së.

Rasti është ende duke u hetuar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë