Loading…

Hajnat i vjedhin familjes kosovare mbi 11 mijë euro në shtëpi

  • 06/11/2018 | 12:37

Hajnat i vjedhin familjes kosovare mbi 11 mijë euro në shtëpi

Në shtëpinë e një familje në fshatin Leshan të Suharekës ju është vjedhur një shumë e madhe e parave.

Njëmbëdhjetë mijë e tetëqind euro është shumë që janë vjedhur në shtëpinë e familje në Leshan, njofton gazetametro.net.

Polica ka njoftuar se rreth këtij rasti nuk ka të arrestuar.

“Viktima mashkull K-Shqiptar ka raportuar se të dyshuar të panjohur kanë hyrë në shtëpinë e tij ku i vjedhur rreth 11800 (njëmbëdhjetë mijë e tetëqind) euro. Nuk raportohet për të arrestuar”, thuhet në komunikatën e policisë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë