Loading…

‘Hajnesha spektakolare’ e Prishtinës, ua vjedh çantën ndër sy në kafiteri (PAMJET)

  • 04/04/2018 | 23:34

‘Hajnesha spektakolare’ e Prishtinës, ua vjedh çantën ndër sy në kafiteri (PAMJET)

Një vjedhje ‘spektakolare’ ka ndodhur sot në njërën nga kafiteritë e kryeqytetit, raporton gazetametro.net.


Një vajzës i kanë vjedhur çantën e dorës sot në kafiterinë Mery’s Food and Coffe, derisa e njëjta ka publikuar edhe pamjet e kapura nga kamerat e sigruisë.

Pronarja e çantës së vjedhur ka lutur ata që njohin vajzën në fjalë, të e lajmërojn personalisht.

‘Kjo ngjarje ndodhi sot ne Prishtine ne kafiterine Mery’s Food and Coffe,kjo vajze me vodhi çanten,neqoftese dikush e njeh kete vajze mundesisht te me lajmeroje,ju lutem shperndajeni kete video,e keqja le te ndaloj tani!’, ka shkruar ajo./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë