Loading…
‘Hajni me zemër’: E ka plaçkitur një grua në bankomat, por ka hequr dorë kur ia ka parë llogarinë
  • 14/03/2019 | 12:32

‘Hajni me zemër’: E ka plaçkitur një grua në bankomat, por ka hequr dorë kur ia ka parë llogarinë

Në rrjetet shoqërore është publikuar një vide nga qyteti kinez Hajuan, në të cilën shihet një hajn, i cili do ta plaçkisë një grua në bankomat, transmeton Gazeta Metro.

Ai ka kërkuar prej sa t’ia dorëzojë tërë paratë, por kur ajo ia ka dhënë vetëm 2500 juanë (rreth 20 euro), i ka kërkuar t’i tërheqë tërë paratë nga llogaria. Gruaja e fruikësuar ia ka treguar gjendjen në llogari, e kur e ka parë së ato janë tërë paratë që i ka, ka ecur tutje.

Ndonëse shumëkush e kanë quajtur “hajn me zemër” “dhe hajn i mirë”, ai është arrestuar shpejt./gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 20/05/2019 | 23:38
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë