Loading…

‘Hajt e trentë hajt’, Arbenita dhe Fero në Dubai, reperi tregon një anë tjetër të modeles

  • 03/10/2022 | 10:02

‘Hajt e trentë hajt’, Arbenita dhe Fero në Dubai, reperi tregon një anë tjetër të modeles

Fero dhe Arbenita po kalojnë pushimet e tyre në Emiratet e Bashkuara Arabe.


Ata po shijojnë vendin luksoz të Dubait, teksa nuk ndalojnë imazhe nga atje.

Si rrallëherë, Fero na e tregoi edhe një anë tjetër të bukuroshes.

Reperi ka publikuar video story ku Arbenita shfaqej shumë energjike duke e ngacmuar reperin.

Në një moment ai i drejtohet duke i thënë :”Hajt e trentë hajt”.

Ndryshe, ata janë prindër të një vajze.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë