Loading…

Hajzer Bojku, vushtrriasi me 23 fëmijë ( Video )

  • 31/01/2017 | 10:19

Hajzer Bojku, vushtrriasi me 23 fëmijë ( Video )

Hajzer Bojku nga Druari i Vushtrrisë është prind i 23 fëmijëve. Në një video të postuar në kanalin zyrtar të Komunës së Vushtrisë.

Ai tregon për sfidat e të pasurit shumë fëmijë gjatë kohës së pushtimit serbo-sllav, transmeton gazetametro.net.

Për më shumë, shikoni videon në vijim :


https://www.youtube.com/watch?v=YeRzYBMqunk

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë