Loading…

Hakan Çalhanoglu shënon kundër Milanit (VIDEO)

  • 07/11/2021 | 21:05

Hakan Çalhanoglu shënon kundër Milanit (VIDEO)

 

Inter ka kaluar në epërsi kundër Milanit, në kuadër të javës së 12-të në Serie A.


Golin e ka shënuar Hakan Calhanoglu nga pika e bardhë në minutën e 10-të.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë