Loading…

Hakerat publikojnë disa e-mail, pretendojnë se janë të Edi Ramës

  • 02/08/2022 | 15:51

Hakerat publikojnë disa e-mail, pretendojnë se janë të Edi Ramës

Hakerat e “Homeland Justice” kanë publikuar një material prej 640 mb të cilat pretendojnë se janë “email-et” të kryeministrit Edi Rama.


Në faqen e internetit https://homelandjustice.ru/ hakerat kanë ngarkuar dhjetëra materiale që kanë ardhur në adresën e kreut të qeverisë, madje edhe ato që janë fshirë nga inbox.

Para disa ditësh ata kishin hapur një sondazh ku pyesnin qytetarët për materialet që donin të shihnin.

Në materialin e publikuar nga hakerat ka përmbajtje të ndryshme nga emailet zyrtare në informacione më kofidenciale. /abcnews.al/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë