Loading…

Hakmarrja e gruas: Shihni reagimin e burrit i cili gjen ‘gjarprin’ në kutinë e postës |PAMJE

  • 14/06/2019 | 11:14

Hakmarrja e gruas: Shihni reagimin e burrit i cili gjen ‘gjarprin’ në kutinë e postës |PAMJE

Një grua nga Ohio ka vënë një gjarpër të rrejshëm në kutinë e postës, ndërsa reagimi i burrit është bërë hit në rrjetet shoqërore, transmeton Gazeta Metro.

Në video shihet burri i cili e hap arkën e postës, e pastaj bërtet dhe rrëzohet prapa nga frika kur e sheh gjarprin.

Kamera e sigurisë e paraqet se si i hedh një sy arkës disa herë para se të vendosë të ballafaqohet me gjarprin, por shpejt e kuton se është fjala për mahi.

Bashkëshortja e tij për “ViralHog”-un ka thënë se vetëm ia ka kthyer një rreng të tij të mëparshëm dhe se ata shpesh i përgatisin gjëra të tilla njëri-tjetrit.

Në fund të videos dëgjohet burri duke bëritur se kjo nuk është qesharake./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë