Loading…

Hakmarrja e viçit, pasi nëna e tij u godit me kamxhik, bëhet ‘hit’ në rrjetet sociale

  • 26/01/2022 | 12:15

Hakmarrja e viçit, pasi nëna e tij u godit me kamxhik, bëhet ‘hit’ në rrjetet sociale

Një video e publikuar në rrjetet sociale nga një hambar me lopë dhe viça ka marrë shumë shikime.


Viçi, i cili nuk duroi dot fshikullimin e nënës së tij në hambar, u hakmor ndaj burrit që i goditi të ëmën, duke e shkelmuar.

Ndiqeni videon më poshtë:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë