Loading…

Hakmarrja e WikiLeaksit: Pas arrestimit të Assangeit publikohet videoja e ‘montimit të aterrimit në Hënë’

  • 16/06/2019 | 18:44

Hakmarrja e WikiLeaksit: Pas arrestimit të Assangeit publikohet videoja e ‘montimit të aterrimit në Hënë’

Një video, të cilën e ka publikuar WikiLeaks-i pas arrestimit të Assangeit, praqet një insert nga xhirimi i “aterrimit në Hënë”, transmeton Gazeta Metro.


Në atë video mud të shihni ekipin e xhiruesve e montuesve duke biseduar, studion, reflektorët, aeroplanë, automjete të cilat janë shumë të zhurmshme deri sa lëvizin, ndonëse në vakuum nuk mund të dëgjohet kurrëfarë zëri, ndërsa e tëra është zhiruar në shkretëtirën e Nevadës.

Të përkujtojmë, themeluesi i Wikileaksit Julian Assaqnge (47) para do kohe është arretsuar në Londër, kështu që supozohet se kjo është hakmarrja e tij, prandaj xhirime të tillë do të ketë edhe më tej.

https://youtu.be/Z3FJ2dhr-aA

Mes komentureve në YouTube nuk janë të gjithë të entuziazmuar me këtë video, ndaj mendojnë se është fjala për “montimin e montimit të aterrimit në Hënë”./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë