Loading…

Halaand i kundërpërgjigjet Neymarit: Sulmuesi norvegjez shënon përsëri për epërsinë e Dortmundit

  • 18/02/2020 | 22:42

Halaand i kundërpërgjigjet Neymarit: Sulmuesi norvegjez shënon përsëri për epërsinë e Dortmundit

Janë shënuar edhe dy gola tjerë në ndeshjes mes Borussia Dortmundit dhe Paris Saint-Germainit, transmeton Gazeta Metro.


Në ‘Signal Iduna Park’, Borussia Dortmund dhe Paris Saint-Germain janë duke zhvilluar ndeshjen e parë në fazën e eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve.

Fillimisht në minutën e 77’të ishte Neymar që barazoi rezultatin në 1-1, por skuadra gjermane iu kundërpërgjigj brenda dy minutave.

Sulmuesi në top formë, Erling Halaand, shënoi golin e tij të dytë personal për rezultatin momental 2-1./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë