Loading…

Halabaku nënshkruan kontratë me Sionin

  • 05/02/2021 | 15:05

Halabaku nënshkruan kontratë me Sionin

Kevin Halabaku ka nënshkruar kontratë me skuadrën nga Zvicra, FC Sion.

Futbollisti kosovar ka qenë pjesë e Sionit që nga fëmijëria duke luajtur për grupmosha të ndryshme ndër vite, shkruan lajmi.net.

E tani, lojtari ka nënshkruar kontratë profesionale me ekipin e parë, që do ta mbajë atë në klub deri më 2025.

“Sulmuesi i ri nënshkroi kontratën e parë me FC Sion deri në 2025”, ka njoftuar klubi përmes një komunikate zyrtare të postuar në llogarinë e tyre në facebook.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë