Halil Berisha: Nuk e kam pritur që të ftohem nga Specialja, e bëra punën time si gazetar

Ish gazetari i Infokus-it, Halil Berisha është duke dhënë dëshminë e tij në Gjykatën Speciale në Hagë, në seancën gjyqësore që po mbahet ndaj Nasim Hradinajt dhe Hysni Gucatit. Berisha gjatë dëshmisë së tij, deklaroi se nuk e ka pritur të intervistohet nga Gjykata, pasi që ai ka kryer vetëm detyrën e tij si gazetar. … Vazhdoni me leximin e Halil Berisha: Nuk e kam pritur që të ftohem nga Specialja, e bëra punën time si gazetar