Loading…

Halil Kastrati shpreh gatishmërinë t’ia ndërtojë shtëpinë Albin Kurtit

  • 31/12/2021 | 18:45

Halil Kastrati shpreh gatishmërinë t’ia ndërtojë shtëpinë Albin Kurtit

Humanisti Halil Kastrati ka thënë se është i gatshëm që të ndihmojë  në ndërtimin e një shtëpie për kryeministrin Albin Kurti në rast se ai ka nevojë.


Kastrati në emisionin “Frontal” në T7 ka thënë se beson që shqiptarët e marrin përsipër që kryeministrit t’ia ndërtojnë shtëpinë.

“Unë jo. Unë nuk ndërtoj shtëpi, ndërtojnë shqiptarët dhe besoj që kryeministrit ia marrin përsipër që t’ia ndërtojnë shtëpinë. Nesër nëse e dijnë që vërtet ka nevojë edhe vet i pari inkuadrohem që ta bëj me shtëpi”, ka thënë ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë